Wiadomości

Serdecznie zapraszamy do udziału w III edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”.


Akcję koordynuje Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.
To największa akcja promująca projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce.
Poprzednia edycja Dni Otwartych cieszyła się dużym zainteresowaniem. W czasie trwania akcji odbyło się blisko 1000 wydarzeń, w których wzięło udział około 200 000 uczestników!

Aby wziąć udział w III edycji akcji, wystarczy „otworzyć” swój projekt dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresie od 12 do 15 maja 2016 r.
Jeśli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i chciałbyś pokazać odwiedzającym to, co udało się Tobie osiągnąć lub zbudować dzięki środkom UE, zapraszamy do udziału w akcji!
Beneficjentom, którzy zdecydują się „otworzyć” swój projekt i w sposób interesujący oraz niestandardowy zaprezentować mieszkańcom województwa zapewniamy ogólnopolska promocję Dni Otwartych m.in. w telewizji, radio, na portalach i w kanałach społecznościowych.

Już wkrótce pod adresem www.dniotwarte.eu dostępny będzie formularz za pośrednictwem którego beneficjenci, będą mogli zgłaszać propozycje atrakcji związanych z ich projektami.

 

Szczegółowe informacje:

Dział Informacji i Promocji Programów
kontakt telefoniczny : 71 776 98 50
kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!