Dowiedz się, jak promujemy program, weź udział w konkursach i wydarzeniach, zobacz jak opisują program media.


Archiwalne wydarzenia 

 

Bez nazwy 1

Serdecznie zapraszamy do udziału w IV edycji ogólnopolskiej akcji promocyjnej pn. „Dni Otwarte Funduszy Europejskich”.

Akcję koordynuje Ministerstwo Rozwoju we współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Dolnośląskiego.

Dołącz do największej akcji promującej projekty dofinansowane ze środków unijnych w Polsce.

Aby wziąć udział w IV edycji akcji, wystarczy „otworzyć” swój projekt dla mieszkańców regionu przynajmniej na jeden dzień w okresie od 18 do 21 maja 2017 r.

Jeśli jesteś beneficjentem Funduszy Europejskich i chciałbyś pokazać odwiedzającym to, co udało Ci się osiągnąć lub zbudować dzięki środkom UE, zapraszamy do udziału w akcji! Nie trzeba organizować wielkiego, spektakularnego eventu. Wystarczy udostępnić swoją ofertę za darmo lub ze zniżką. Nie muszą być to miejsca związane z rozrywką i relaksem. Możliwość zobaczenia zaplecza teatrów, lotnisk, zakładów produkcyjnych czy oczyszczalni ścieków wyróżnia DOFE spośród innych, podobnych akcji i najbardziej przyciąga uczestników.

W marcu 2017 r. pod adresem www.dniotwarte.eu dostępny będzie formularz za pośrednictwem którego beneficjenci, będą mogli zgłaszać propozycje atrakcji związanych z ich projektami.

Co oferujemy uczestnikom
Beneficjentom, którzy zdecydują się „otworzyć” swój projekt i w sposób interesujący zaprezentować mieszkańcom województwa zapewniamy ogólnopolską promocję Dni Otwartych m.in. w telewizji, radio, na portalach i w kanałach społecznościowych.

Poprzednie edycje
III edycja zwyciężyła w prestiżowym konkursie European Public Communication Award 2016 na najlepszą europejską kampanię publiczną. Jury konkursu doceniło polskie Dni Otwarte za skalę, efekty i szeroki zasięg medialny.

Poprzednia edycja Dni Otwartych cieszyła się dużym zainteresowaniem. W czasie trwania akcji odbyło się blisko 1000 wydarzeń, w których wzięło udział około 220 tysięcy uczestników!

Szczegółowe informacje:
Dział Informacji i Promocji RPO WD
kontakt telefoniczny: 71 776 90 91, 71 776 92 02
kontakt mailowy na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

ULOTKA DNI OTWARTE FUNDUSZY EUROPEJSKICH

 


Konferencja "Regionalny Program Operacyjny Województwa Dolnośląskiego – Poszerzamy Perspektywę" - 16 grudnia 2016

16 grudnia br. we Wrocławskim Centrum Kongresowym przy Hali Stulecia odbyła się konferencja Regionalnego Programu Operacyjnego 2014-2020 – Poszerzamy perspektywę. Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca brała udział w organizacji tego wydarzenia, a nasi Beneficjenci Kolglass Hurt Import Eksport Ryszard Kolat oraz Zakład Kół Zębatych s.c. Cz. A. Borkowski A.M. Olszacki opowiedzieli o swoich sukcesach przy udziale funduszy europejskich. Dziękujemy za zaangażowanie i dobry przykład.

Prezentacje oraz relacje z wydarzenia znajdują się na stronie organizatora konferencji: http://rpo.dolnyslask.pl/konferencja-regionalnego-programu-operacyjnego-2014-2020-poszerzamy-perspektywe/

Chcemy również podziękować naszym Beneficjentom Przedsiębiorstwu CDG s.c. Zbigniew Chrząszcz Jerzy Drewnicki oraz Fabryce Naczyń Kamionkowych „Manufaktura” sp. j. Smoleński & Zwierz za współpracę i przekazanie zdjęć, które zostały wykorzystane w jednej z prezentacji przygotowanej na potrzeby konferencji (link do prezentacji multimedialnej).