Staramy się zapewnić dostępność naszej strony internetowej oraz zamieszczonych na niej materiałów. Obsługa większości elementów strony jest możliwa tylko przy użyciu klawiatury. Za pomocą skrótów klawiaturowych w przeglądarce internetowej lub odpowiednich ustawień możliwe jest powiększenie serwisu. Kontrast kolorystyczny elementów przekazujących treści ma stosunek jasności tekstu do tła co najmniej 4,5 do 1. Dbamy, aby nasze treści były zrozumiałe, a sposób ich prezentowania wpływał na lepszą czytelność materiałów i pomagał w odbiorze informacji. Długie teksty dzielimy na akapity, stosujemy wyróżnienia. Cytaty i ważne informacje są odpowiednio wyróżnione.

Na naszym Serwisie pamiętamy, aby do grafik i zdjęć, prezentujących istotne informacje, dodać opisy alternatywne. Ponadto przyciski i pola formularzy są właściwie opisane.

Jeżeli jednak, pomimo wszystkich zastosowanych udogodnień znajdziesz błędy, masz uwagi lub chcesz nam pomóc poprawić serwis, bardzo prosimy o kontakt na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie: (71) 776 58 13.