Wiadomości

 

Szanowni Państwo. Przypominamy, że w związku z sytuacją epidemiczną w Polsce, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo interesantów oraz wszystkich pracowników, Dolnośląska Instytucja Pośrednicząca ogranicza bezpośredni dostęp do jednostki i wprowadza zdalną obsługę Klienta do 28.02.2022 roku.

 

Prosimy o kontakt z pracownikami naszej jednostki za pośrednictwem poczty elektronicznej, telefonicznie, a także za pomocą systemów teleinformatycznych SL 2014 oraz dedykowanych systemów komunikacji.

 

Adresy e-mail pracowników DIP -  imięTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Adres e-mail sekretariatu DIP -  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.    Tel. 71-776-58-02

 

Jeżeli jednak jest to niewystarczające, to wizyta w jednostce jest możliwa w budynku przy ul. Strzegomskiej 2-4, 53-611 we Wrocławiu w skróconych godzinach pracy sekretariatu tj. od 8.00- 13.00.

Podczas wizyty prosimy posiadać maseczkę na twarzy, utrzymywać dystans co najmniej 1,5 m od innych osób.

 

Skuteczna walka z rozprzestrzenianiem się koronawirusa w kraju zależy w dużej mierze od naszego odpowiedzialnego i racjonalnego zachowania.
Dlatego też niezmiennie apelujemy: jeżeli mamy taką możliwość – zostańmy w domach.

 

Podejmując odpowiedzialne decyzje i zachowując obywatelską postawę możemy wspólnie stawić czoła zagrożeniu.